HYDRO ФОРМИРАЊЕ ЦЕВКИ

Краток опис:

OEM апликација


 • Набавка Способност: 100000 парчиња месечно
 • Порт: Ningbo порта
 • Начин на плаќање: L / C, D / A, D / P, T / T
 • Мин.нарачката Количина: OEM барање
 • детали за производот

  Тагови производ

  OEM апликација


 • Претходно:
 • Следно:

 • Поврзани производи